Mercury Computer

Cenniki i pakiety
System OptiMED24 pozwala także na zarządzanie świadczeniami przysługującymi w ramach pakietów medycznych (np. abonament, prywatne ubezpieczenie, świadczenia medycyny pracy).

Finanse
System OptiMED24 umożliwia wystawianie dokumentów sprzedażowych (faktur, paragonów) oraz zapewnia obsługę drukarek fiskalnych. Moduł Finanse pozwala na prowadzenie rejestru dokumentacji finansowej oraz zarządzanie grupami kontrahentów i usług. System OptiMED24 po integracji z oprogramowaniem księgowym umożliwia wymianę dokumentów np. z systemem Comarch Optima.

Prowizje
Indywidualne rozliczanie pracowników w systemie prowizyjnym na podstawie informacji o wykonanych świadczeniach medycznych. System pozwala na automatyczne obliczanie prowizji (w modelu ryczałtowym, na podstawie udziału w przychodach lub zyskach). OptiMED24 pozwala generować bilingi i zestawienia wykonanych usług medycznych w konkretnym okresie rozliczeniowym.

Analizy i raporty
Moduł Analizy i raporty pozwala sprawniej zarządzać placówką medyczną i efektywniej wykorzystać posiadane zasoby. System OptiMED24 pozwala na dostęp do pakietu zdefiniowanych raportów, jak również umożliwia tworzenie indywidualnych, zaawansowanych analiz i zestawień w oparciu o dane zgromadzone w systemie.

Więcj informacji na temat programu znjadziesz tu:

Projekt i wykonanie: qbe-art