O firmie

W 1993 roku powstała w Warszawie dwuosobowa firma ...
Dziś jest nas więcej. Jesteśmy profesjonalistami, mamy więcej zasobów do dyspozycji i możemy więcej.

MERCURY COMPUTER, to zgrany zespół ludzi całkowicie oddanych temu, co robią. Ludzi młodych duchem, z zapałem do pracy, zaprzyjaźnionych ze sobą, a jednocześnie doświadczonych w tym, czym się zajmują. Jesteśmy szczerzy i otwarci dla wszystkich naszych klientów i wszystkim z równą ochotą pomagamy opanować "niesforną" komputerową maszynerię.

Cały czas rozwijamy nasze umiejętności zarówno na polu praktyki, jak również zdobywając kolejne certyfikaty świadczące o naszej wiedzy. Staramy się dostosować nasze usługi do potrzeb Klientów tak, aby zapewnić im pełny komfort pracy i satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie nasze działania są podporządkowane pełnej satysfakcji klientów. Jesteśmy w stanie w całości przejąć problemy związane z zapewnieniem ciągłości pracy zarówno komputerów, jak i wszelkich urządzeń peryferyjnych w firmie. Każdy użytkownik komputera jest przez nas traktowany z jednakową starannością i dbałością o komfort pracy.

Tym większą dumą napawa nas fakt, iż wszystkie Firmy, które powierzyły nam w opiekę swoje systemy są zadowolone z naszych działań, oraz to, iż, na co dzień jesteśmy w ich pracy partnerami niezbędnymi do osiągnięcia większego rozwoju jak i realizowania celów i zamierzeń.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !
Projekt i wykonanie: qbe-art