Mercury Computer

Co to jest Optimed24?

„Bardzo przyjazny system dla lekarzy” - Justyna Przybyszewska lekarz medycyny rodzinnej.

System OptiMED24 to połączenie nowoczesnych rozwiązań oraz sprawdzonych technologii, które umożliwia kompleksową obsługę pacjenta od momentu rejestracji aż po rozliczenie przeprowadzonej wizyty z NFZ, a także wewnętrzną obsługę placówki medycznej oraz na sprawne zarządzanie jej personelem. Cechuje go elastyczność i funkcjonalność, ale także otwarta struktura i interoperacyjność z oprogramowaniem innych producentów. Nacisk, jaki położono na ergonomię pracy z OptiMED24 sprawia, że nauka jego obsługi jest szybka, a korzyści z wdrożenia widoczne niemal od razu.
Szybka rejestracja pacjentów:
• obsługa rejestracji bezpośredniej i telefonicznej,
• internetowa rejestracja na wizytę (e-rejestracja),
• wysyłka powiadomień (SMS, e-mail) o statusie wizyty,
• integracja z eWUŚ (automatyczne wysyłanie zapytań do systemu, bieżąca aktualizacja informacji o świadczeniach),
• tworzenie grafików pracy lekarzy, efektywne zarządzanie pracą personelu medycznego,
• wystawianie dokumentów sprzedażowych z poziomu rejestracji, pracownicy placówki mają możliwość podglądu, edycji i modyfikacji dokumentów księgowych.
 
O rejestracji wypowiada się personel Przychodni w Wilanowie: „Rejestracja ma zdecydowanie uproszczone zadanie przy zapisywaniu i informowaniu pacjentów. Sprawdza się również rejestracja on-line dla zainteresowanych pacjentów placówki”.

Kilka słów o twórcy systemu

Liderem w tworzeniu oprogramowania jest firma COMARCH twórca innowacyjnych systemów IT dostarczająca rozwiązania dla najważniejszych sektorów gospodarki: telekomunikacji, finansów, bankowości i ubezpieczeń, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, a także sektora małych i średnich przedsiębiorstw. OptiMED zintegrowany z Comarch OPTiMA obsługuje wszystkie procesy zachodzące w placówce medycznej i jako jedyne na rynku rozwiązanie posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia do stosowania bezpłatnego niekwalifikowanego podpisu elektronicznego.
 
Więcj informacji na temat programu znjadziesz tu:


Projekt i wykonanie: qbe-art