OptiMED24 system dla PRZYCHODNI
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, od 2012 roku zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem oprogramowania zarządzającego przychodnią OptiMED24.
Produkt ten został stworzony przez firmę Comarch – lidera wśród producentów oprogramowania ERP na polskim rynku.

OptiMED24 jest uniwersalnym narzędziem usprawniającym działalność zarówno niewielkich Przychodni, Gabinetów Lekarskich, jak i sieciowych Placówek Medycznych.
Oprogramowanie to z jednej strony znacząco podnosi jakość obsługi pacjentów, a z drugiej umożliwia w pełni profesjonalne zarządzanie placówką, poprawiając tym samym wydajność i komfort pracy personelu.

Korzyści płynące z wykorzystania systemu OptiMED24 opisuje lekarz medycyny rodzinnej Bogdan Kowalczyk - współwłaściciel Przychodni Wilanów, w której z powodzeniem wdrożyliśmy to oprogramowanie: „Porządek, obsługa dokumentacji w tydzień. Zarządzanie przychodnią stało się proste i szybkie – system robi za nas wszystko”. 

Obecnie Świadczeniodawcy mają prawo prowadzenia dokumentacji medycznej zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Taki stan prawny ulegnie jednak zmianie. Zgodnie z "Ustawą z dnia 28.04.2011 r. o Systemie Informacji w Ochronie Zdrowia" art. 56 ust.1 i 2 - do dnia 31 lipca 2014 cała dokumentacja medyczna pacjentów będzie musiała być prowadzona wyłącznie w postaci elektronicznej.
 
Zainteresowanych Klientów zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Więcj informacji na temat programu znjadziesz tu:


 

Projekt i wykonanie: qbe-art