Sprzedaż komputerów

Sprzedaż komputerów realizowana jest w trzech głównych kierunkach:
  • Niedrogie i wydajne komputery biurowe
  • Niezawodne platformy serwerowe
  • Rozbudowane komputery do zastosowań graficznych, oraz domowych

Zakładając, iż realny czas amortyzacji komputera biurowego, jak również jego przydatność pod kątem wydajności pracy z oprogramowaniem biurowym wynosi dwa lata, staramy się tak konfigurować komputery biurowe, aby nie były za drogie, a jednocześnie pozwalały przez cały okres użytkowania na komfortową pracę.

Z kolei platformy serwerowe są konfigurowane przede wszystkim pod kątem absolutnie bezawaryjnej pracy 24 godziny na dobę. Dodatkowo czas "życia" serwerów jest zwykle 2-3 razy dłuższy niż komputerów biurowych. Mimo specjalnej, wydłużonej gwarancji, jaką obejmujemy montowane przez nas serwery wszystkie, jak dotąd zmontowane przez nas maszyny pracują bezawaryjnie.

Komputery do zastosowań graficznych, oraz zestawy dla bardzo wymagających użytkowników, to chyba najprzyjemniejsza dla naszych pracowników część sekcji sprzedaży. Z zamiłowania "overclockerzy" są gotowi pobić każdą barierę wydajności, aby z dumą przedstawić wyniki testów klientowi. Podzespoły stosowane w tych komputerach są gotowe do ekstremalnych obciążeń przy maksimum wydajności.

Jednak podstawowym założeniem montowanych przez nas komputerów jest zasada, że komputer nie może się popsuć. W tym celu stosujemy najwyższej jakości podzespoły sprawdzonych, renomowanych producentów. Każdy element, zanim zacznie być stosowany w naszych komputerach przechodzi szczegółowe testy jakości i wydajności. Wszystkie komponenty komputerów są dobierane tak, aby zoptymalizować cenę do wydajności i niezawodności komputera.

Projekt i wykonanie: qbe-art